List of Winners from the May Draw

A ALHAJA ADETOUN MUSTAPHA SCHEME, IJAIYE-OJOKORO
  3 BEDROOM FLAT
1 AKANNI TUNDE MUSIBAU (MR) & AKANNI BUKOLA OMOLARA (MRS) - CO-APPLICANTS
2 BELLO TAIBAT KEKE (MRS)
3 SHITTU OLAYEMI OLAMIDE (MR)
   
   
B CHOIS GARDENS, ABIJO-LEKKI
  2 BEDROOM FLAT
1 DAWODU DAMOLA AYOKA (MISS)
2 DURU SENAMI CHINANU (MISS)
3 OBAGUN ABIBAYO AFOLABI LATEEFAH (MISS)
   
   
  3 BEDROOM FLAT
1 AJAYI OLOLADE JOLADE (MISS)
2 JEGEDE AMOKE ITEOLUWAKIISHI (MRS)
3 JUNAID OLUWAKAYODE (MR)
4 OKUNGBOWA NOSA (MR)
5 OLAYOKUN OLANREWAJU ASIMIYU (MR)
6 OMOGBENIGUN OLUMUYIWA OLUWADAMILOLA (MR)
   
   
C HON. OLAITAN MUSTAPHA SCHEME, IJAIYE-OJOKORO
  3 BEDROOM FLAT
1 OBIWALE OLUSOLA MOSES (MR)
2 OJO ADEJOKE MOYOSADE (MRS)
   
   
D HON SHOTOMIWA ESTATE, IGBOGBO-IKORODU
  3 BEDROOM FLAT
1 ASABA AYOKUNLE (MR)
2 SHITTU BASIRU OLALEYE (MR)
   
   
E SHITTA ESTATE, SURULERE
  1 BEDROOM FLAT
1 ADEKANMBI HELEN OLUSOLA (MRS)
2 AINA EMMANUEL OLAJIDE (MR)
3 ALAKIJA MAUSY OLUWABUNMI (MS)
4 BAMIGBOYE ADEBIMPE (MISS)
5 CLEGG TAIWO OLAIDE (MISS)
6 GBOSU SAMUEL FRIDAY (MR)
7 SHETEOLU YETUNDE TITILAYO (MRS)
   
   
F SHOGUNRO SCHEME 1, OGBA-IKEJA
  1 BEDROOM FLAT
1 AKANJI AKINWUNMI OLALEKAN (MR)
2 OKON PRINCESS CHINYERE (MRS)
   
   
  2 BEDROOM FLAT
1 ABIOYE PETER MOLOYEOLA (MR)
2 ADELAJA EKUNDAYO ADELEKE (MR)
3 ADEYEMI MOROUNKEJI ABOSEDE (MISS)
4 DAMAZIO OLUWATOBILOBA OLAJUMOKE (MRS)
5 ECHEBIRI CHRISTOPHER OGBEMUDIA (MR)
6 EGBON EDOSA VICTOR (MR)
7 EJEMEYOVWI OVWIGHO EMMANUEL (MR)
8 GBADAMOSI MOJIRAYO RUKAYAT (MISS)
9 IBU CHARLES IBU (MR)
10 IDAEWOR RACHEL OMOMHOARE (MRS)
11 JAMIU KAZEEM OLASHILE (MR)
12 KUFORIJI OLUBUNMI FOLASHADE (MRS)
13 MAJOLAGBE ABIODUN OWOLABI (MR)
14 MAJOLAGBE GBOLAHAN LANRE (MR)
15 ODOH VERONICA (MRS)
16 OGUNLEYE GBENGA ADEGBOLA  (MR)
17 OJEDIRAN ADEYEMI OJETUNDE (MR)
18 OKEKE CHINEDU ANTHONY (DR)
19 OKEKE CHITO ELIZABETH (MRS)
20 OLOKODE TUNDE IDOWU (MR)
21 OLOWO RABIU ONAOLAPO (MR)
22 OSINOWO TITILOLA INUMIDUN (MRS)
23 SOSANYA SAMUEL OLUGBENGA (MR)
24 VAUGHAN ADETOLA SUSANA (MRS)
   
   
  3 BEDROOM FLAT
1 ADEBANJO ADEYEMI ADETUTU (MRS)
2 ADEMODI KOLAPO KOLADE (MR)
3 AKANBI OLUSOLA MICHEAL (MR)
4 AKANO FATAI ATANDA  (MR)
5 AKINDOJU AKINMOLAYEMI AKINTOMIDE (MR)
6 CONTEH DOLAPO OLUWASAYO (MRS)
7 DAVIDS TOLULOPE OLUDAYO (MR) 
8 ENIM COLIN UDO (MR) & ENIM FEYISITAN OLUBUKOLA (MRS) - CO-APPLICANTS
9 FAMOROTI OLUROTIMI ADEBAYO (MR)
10 FASAYEDE DOTUN TOKUNBO (MR)
11 FAYOKUN OLADIPO AKINTUNDE (MR)
12 FUWAPE OYINKASOLA MOTUNRAYO (MRS)
13 IWUAGWU OBICHERE CHILAKA  (MR)
14 KARUNWI CHIBUZO NKECHINYERE (MRS)
15 KOLETI-OLAYINKA OLUFEMI (MR) & KOLETI-OLAYINKA OYELOLA (MRS) CO-APPLICANTS
16 LEKAN-LAWAL OLUWATOYIN CHIYENI (MRS)
17 OGUNBELA OLUDARE MOSEBOLATAN (MR)
18 OLADEJI OLATUNDE TIMOTHY (MR) & OLADEJI ADEKEMI CHRISTIANA (MRS) CO-APPLICANTS
19 OLAREWAJU IDOWU ADEBOLA  (MR)
20 OMISANJO OLUFUNMILADE AKINFOLARIN (DR)
21 ONITIRI BASHIRU ADESEGUN  (MR)
22 OYETUNJI OYEDEJI ABIOSE  (MR)
23 RANSOME-KUTI ESTHER OMOBOLANLE (MRS)
24 TIJANI OLUWAFUNMILAYO CHINYERE (MRS)
   
   
G SIR MICHAEL OTEDOLA, ODURAGUNSHIN-EPE
  2 BEDROOM FLAT
1 OKUYIGA FARAMADE ADELABAKE (MRS)
2 OPARA ROSEMARY AKWAUGO (MISS)
3 OWOEYE OLAWALE ADEOLU (MR)
   
   

 


comments powered by Disqus

Back to Top